Album Radom

Kolejna lecz nie jak każda

Różności

Podstawowe akcesoria kempingowe? Twoje ulubione!

Z radością wyruszamy na wyprawy po nieznanych szlakach. Niektórzy inwestują w pokoje hotelowe, inni małe domki, jeszcze inni śpią w swoim przenośnym domku. Poznaj kamper – cztery kółka i spanie w jednym – który można dopasować do indywidualnych upodobań.

Jakie akcesoria kempingowe są niezastąpione?

Skoro wybierasz wyprawę kamperem, musisz przemyśleć, jakie akcesoria kempingowe przydadzą ci się w pierwszej kolejności. Pomysłów mamy sporo, od uchwytów na rowery po mobilną fotowoltaikę. Przed inwestycją w akcesoria kempingowe, opłaca najpierw pomyśleć, co będzie konieczne podczas podróży. Niewątpliwie jednym z kluczowych, jeśli nie najważniejszym z rozwiązań zostanie przenośne WC. Zapewne to nie jest pełnia komfortu jeśli chodzi o załatwianie potrzeb fizjologicznych, lecz to bez wątpienia must to have każdego turysty. Dopisz więc do wykazu chłodziarkę i kosze na odpadki. Uwzględnij to, że pojawią się wysokie temperatury, jeśli jedziesz w cieplejsze rejony – tu właśnie bezwzględnie sprawdzi się klimatyzacja. Blokady na koła odstraszą potencjalnych złodziei przed kradzieżą auta.

Najlepsze akcesoria kempingowe do skompletowania wyposażenia pojazdu

Dla zaprzysięgłych podróżników, doświadczonych w kempingowaniu, wprowadzono na rynek także ciekawe i nie tyle wymagane, co naprawdę pożyteczne akcesoria kempingowe. Zaliczane są do nich sprzęt elektroniczny typu odtwarzacze filmów czy instalacje satelitarne, dostosowane do montażu w domach na kółkach. W wykazie akcesoriów kempingowych pojawiają się też modyfikacje oświetlenia, panele i baterie solarne, radia CB, wspomaganie manewrowania, a poza tym nawigacje GPS. W tym wypadku w grę wchodzą trochę więcej kosztujące fanaberie właścicieli domów na kołach i to tylko od nich zależy, czy zainwestują w akcesoria kempingowe czy poprzestaną na wersji podstawowej. Decydując się na komplet akcesoriów kempingowych najlepiej odwiedzić specjalistyczny sklep online lub stacjonarny. Jeżeli nie wiesz sam co okaże się przydatne, to dobrze będzie posłużyć się radami fachowców, którzy pomogą nam dostosować najlepszy osprzęt do kampera.